Pedicure Kraków

Chcesz odświeżyć swoje stopy i sprawić, że te będą niesamowicie wyglądać w wakacyjnym obuwiu? W takim razie zdecyduj się na zabieg pedicure w Krakowie. W studio urody GLAMTU przyjmujemy każdą kobietę, która chce sprawić, że jej stopy będą przepięknie wyglądać każdego dnia. Jak wykonujemy zabieg pedicure dla klientek na terenie Krakowa? Kiedy warto zdecydować się na taką pielęgnację? Sprawdź!

Zabieg pedicure Kraków – co to takiego?

Pedicure to proces pielęgnacji skóry i paznokci stóp. W przypadku kobiet stosuje się go głównie w celach kosmetycznych, a niekiedy także w leczniczych. Jakie zabiegi proponujemy klientkom na terenie Krakowa w ramach pedicure? To przede wszystkim:

  • klasyczna hybryda paznokci u stóp,
  • pedicure frezarkowy i stylizacja french,
  • pedicure kwasowy,
  • rekonstrukcja uszkodzonych paznokci żelem.

Warto zaznaczyć, że w GLAMTU na terenie Krakowa przyjmujemy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, który chcą nieco odmłodzić swoje stopy lub po prostu zadbać o ich elegancki wygląd.

Zabiegi pedicure polegają przede wszystkim na poprawie kondycji oraz wyglądu skóry stóp i płytek paznokci. Kilka czynności, które wchodzą w skład kompletnego pedicure kobiet i mężczyzn to: peelingowanie, nakładanie masek nawilżających, aplikowanie kremów, a także kompletne frezowanie i stylizowanie płytek paznokcia.

Pedicure w GLAMTU – Kraków. Dlaczego warto wybrać nasz salon?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej, co przekłada się na kompleksowość wykonywanych zabiegów – także pedicure. Wiemy, jak ważne jest zadowolenie każdego klienta, a także dbałość o higienę stóp. Z tego względu proponujemy pełen zakres usług, które poprawiają samopoczucie, wygląd stóp, a także są świetnym wyborem tuż przed wyjazdem wakacyjnym.

Główne powody, dla których warto wybrać nasz salon w Krakowie w celu wykonania pedicure to:

  • wykwalifikowany i w pełni przeszkolony zespół,
  • gwarancja bezpieczeństwa wykonanych zabiegów pedicure i nie tylko,
  • wysokiej jakości produkty wykorzystywane w trakcie zabiegów.

W naszym salonie GLAMTU na terenie Krakowa otrzymasz profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego pakietu zabiegów pedicure, a także zaznasz nieco relaksu i komfortu na fotelach przygotowanych przez naszych specjalistów.

Zabiegi pedicure w Krakowie – sprawnie, kompleksowo i z gwarancją zadowolenia!

Wykonując zabiegi pedicure, dbamy o to, aby zadowolić każdego klienta i klientkę. Poprawiamy kondycję skóry i paznokci stóp. Tym zajmuje się wykwalifikowany zespół, który dba o najwyższą jakość świadczonych usług, udziela pełnych odpowiedzi na wszystkie pytania klientów oraz podpowiada, jak samodzielnie dbać o stopy i paznokcie. 

Po zabiegu w naszym gabinecie w Krakowie Twoje stopy będą miękkie, nawilżone i wysoce estetyczne – zapragniesz pochwalić się nimi każdemu, kogo spotkasz!

Co warto wiedzieć o pedicure

Ile trwa zabieg pedicure?

Całkowity czas potrzebny na wykonanie zabiegu pedicure jest zależny od tego, jak szeroki będzie zakres świadczonych usług. Standardowy pedicure z hybrydą na paznokciach wymaga poświęcenia prawie 1,5 h wolnego czasu – zarówno Twojego, jak i kosmetyczki.

Kiedy warto zdecydować się na pedicure ?

Na zabieg profesjonalnego pedicure warto zdecydować się wtedy, kiedy skóra stóp jest twarda, łuszcząca się lub na jej powierzchni występują liczne przebarwienia. Inne czynniki, które determinują opłacalność wykonania zabiegów pedicure to: zniszczone paznokcie, chęć poprawy wyglądu stóp, a także planowany wyjazd wakacyjny, gdzie stopy powinny wyglądać perfekcyjnie.

© 2023 Realizacja – 4rtweb.pl